top of page
 • Instagram 200px
 • Youtube 200px
 • Facebook 200px

Angelika Gomulska

Quiz zmotywował mnie do zapamiętywania Słowa Bożego. Wersety, które w tym czasie zapamiętałam okazały się bardzo przydatne w wielu sytuacjach, nie tylko na quizie.

wielokrotny uczestnik

KECh ul. Warszawska 31, Siedlce

Jakub Puchacz

Quiz to dobra motywacja do nauki wersetów biblijnych. Drużynowa rywalizacja dostarcza do tego dodatkowych emocji.

lider młodzieżowy, wielokrotny uczestnik

KECh ul. Grunwaldzka, Łódź

Kesja Gogolin

Quiz pomógł mi w codziennym studiowaniu i rozmyślaniu więcej nad danymi wersetami. Zmieniło się moje podejście do studiowania z kimś, polubiłam to bardziej.

wielokrotny uczestnik

KECh Woda Życia, Łódź

Aplikacje do pomocy w nauce wersetów

Tutaj znajdziecie przygotowane zestawy wersetów na quiz w dwóch wspaniałych aplikacjach do pomocy w nauce na pamięć.

Lekcje i wersety do nauki na quiz 

 Quiz Biblijny 2022

Ogólnopolski
Quiz Biblijny

Daj sobie szanse poznać
Biblię
Boga Biblii lepiej

Wzrastajcie raczej w łasce i w poznaniu Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Jemu niech będzie chwała teraz i po wieczne czasy.
2 Piotra 3:18

  Wtedy ktoś powiedział nam o Quizach, w których zaczęliśmy brać udział i wciągnęliśmy się tak bardzo, że teraz organizujemy je dla was już od ponad 22 lat! Szybko zleciało, ale tak właśnie mija czas na dobrej zabawie i poznawaniu Boga. Quiz Biblijny Word of Life to wspaniałe wydarzenie, na które zjeżdża się młodzież z całej Polski. Poznajemy się w piątek, następnego dnia ty i twoja drużyna mierzycie się z innymi, wieczorem odbieracie nagrodę, a w niedzielę mówimy „Do zobaczenia na następnym quizie!”.

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co Biblia mówi o Bożym pragnieniu dla Twojego życia? Zdałeś sobie kiedyś sprawę z tego, że Twoje poznanie Boga nie jest tak dobre jak się spodziewałeś? A może po prostu znalazłeś się w sytuacji, w której nie mogłeś odpowiedzieć koledze na pytanie, bo nie znasz Biblii wystarczająco dobrze? Może „wychowałeś się w kościele”, ale tak naprawdę nie do końca rozumiesz dlaczego wierzysz w to, w co wierzysz i gdzie możesz to znaleźć w Biblii? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak” to wiedz, że nie jesteś sam. Kiedyś będąc w Twoim wieku na wszystkie z tych pytań odpowiedzieliśmy sobie „tak”.

Czym jest Quiz Biblijny? 

Skontaktuj się z nami.

Jak mogę być tego częścią?

Jak zacząć w moim kościele?

Jak się przygotować?

Ile muszę mieć lat?

Masz inne pytania?

Wyślj

Zajrzyj do sekcji FAQ poniżej lub wyślij nam pytanie.

Często Zadawane pytania

 • Gdzie odbywa się ogólnopolski Quiz z Wersetów Biblijnych?
  Ogólnopolski Quiz z Wersetów Biblijnych odbywa się na ośrodku Word of Life Polska, który znajduje się w województwie łódzkim, a konkretniej w mieście Zgierz przy ul. Łanowej 24/26.
 • Dlaczego warto brać udział w Quizie?
  Paweł modlił się za wierzących w Filipi aby ich miłość do Boga wzbogacała się w poznanie i wszelkie doznanie (Filipian 1:9-11). Dokładnie tego pragniemy dla wierzących w Polsce i widzimy jak Bóg używa Quizu Biblijnego by wzbudzić w wierzących głębsze poznanie i doznanie Go. Pragniesz zobaczyć to w swoim życiu i w życiu swojej młodzieżówki? To znasz najważniejszy powód dlaczego warto! PS: Oczywiście zdrowa rywalizacja i dobra społeczność z wierzącymi to też dobre powody by przyjechać na Ogólnopolski Quiz Biblijny! 😉
 • Kiedy odbywa się Ogólnopolski Quiz Biblijny?
  Quiz najczęściej odbywa się w pierwszy lub drugi weekend grudnia każdego roku. Dokładną datę fundacja poda nie później niż na miesiąc przed quizem.
 • Ile mogę zabrać ze sobą drużyn?
  Każda młodzieżówka może zabrać ze sobą jedną albo dwie drużyny. Każda drużyna może składać się z uczestników lub uczestników i liderów. Przypominamy jednak, że w ciągu jednej gry na ławce może znajdować się tylko jeden lider, a pozostałe miejsca zajmują uczestnicy.
 • Ile osób może znajdować się w drużynie?
  W ciągu jednej rundy gry na ławce mogą siedzieć tylko 4 osoby (1 lider + 3 uczestników lub sami uczestnicy), dlatego radzimy, aby w każdej drużynie znajdowało się nie więcej niż 8 osób.
 • Ile musze mieć lat żeby brać udział w quizie?
  W Quizie może brać udział każda osoba mająca co najmniej 13 lat. Każda osoba powyżej 19 roku życia liczy się jako lider. O zasadach uczestnictwa liderów przeczytaj w regulaminie.
 • Jak wygrać?
  Tutaj nie ma drogi na skróty 😋 Daj z siebie wszystko i więcej w czasie przygotowań i zaraź swoją drużynę swoją pasją. Na Quizie można otrzymać indywidualną nagrodę, ale wygrywają całe drużyny.
 • Co jest nagrodą?
  Po pierwsze- ogromna satysfakcja! Oprócz tego dyplomy dla drużyn oraz indywidualnych osób. Dodatkowo na zwycięską drużynę czekają zniżki na obóz i nagroda pieniężna na rozwój młodzieżówki.
 • Czy jako drużyna musimy przyjechać na całość quizu?
  Quiz jest częścią 3 dniowej konferencji rozpoczynającej się kolacją w piątek i kończąca obiadem w niedzielę. Same rozgrywki trwają z samego rana w sobotę i kończą przed kolacją dlatego więc możecie przyjechać tylko na sobotę. Jednak zachęcamy żeby przyjechać na 3 dni ponieważ w piątek mamy świetny czas integracji, próbnego quizu i przygotowań, a w niedzielę odetchnięcia z ulgą i wspólnego chillout'u.

1 Miejsce 

100% zniżki na obóz WOL

2 Miejsce  

50% zniżki na obóz WOL

Nagrody Indywidualne:

1 Miejsce

1500zł na rozwój młodzieżówki i 200zł/osb zniżki na obóz WOL

2 Miejsce 

Kosz przekąsek i 100zł/osb zniżki na obóz WOL

Nagrody Drużynowe:

 Quiz Biblijny 2023

Data: 8-10 Grudnia

Sb

50zł

Pt+Sb 

120zł

Pt+Sb+Nd

150zł

Poszczególne opcje uwzględniają nocleg oraz pełne wyżywienie.

UWAGA! Jeśli przywieziesz swój śpiwór na rejestracji zostanie ci zwrócone 50zł!

bottom of page