top of page
 • Instagram 200px
 • Youtube 200px
 • Facebook 200px
O co w tym wszystkim chodzi?
Każdego lata Word of Life organizuje chrześcijańskie obozy przez cały okres letni i angażuje do pomocy w prowadzeniu obozów chętnych wolontariuszy. Będziesz zaangażowany w ekscytujący program, którego celem jest zaspokojenie twoich duchowych potrzeb i wyzwanie abyś stał się bardziej podobny do Chrystusa. Naszym celem jest przygotowanie was do przyszłej służby dla Jezusa Chrystusa. Ekscytujące spotkania, szkolenia na stanowisku pracy, uczniostwo jeden na jeden, nowe przyjaźnie, energiczne gry i zabawy to tylko niektóre z doświadczeń, których możesz spodziewać się tego lata. W ramach tego wolontariatu Word of Life zapewnia nocleg, wyżywienie i pokrywa koszty podróży krajowych związanych z służba latem. Szukamy wolontariuszy na cały okres letni 7 tygodni, a wyjątek stanowią pielęgniarki i ratownicy wodni. Zazwyczaj zaczynamy treningiem w ostatni tydzień czerwca a kończymy w połowie sierpnia.
Jeśli jesteś pielęgniarką lub ratownikiem wodnym, którzy chcą pomóc jako wolontariusze na tydzień, dwa lub więcej to skontaktuj się z nami na email: wolpolska@gmail.com
 
Co będę robić?
Zostaniesz przydzielony do określonego obszaru służby w jednym z naszych obozów. Obszary te obejmują sprzątanie obiektu, pomoc w kuchni, zmywanie oraz liderów pokojów (liderów wybieramy sami uwzględniając dojrzałość duchową i doświadczenie). Robimy co w naszej mocy żeby przypisać Cię do interesującego cię obszaru, ale liczba miejsc jest ograniczona więc musisz być gotowy służyć w jakimkolwiek miejscu.
 
Jak przebiega proces rekrutacji do Kadry Obozowej?
Krok 1 --> Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej
W ciągu 2 tygodniu zostaniesz poinformowany/a o tym czy zostałeś przyjęty do Kadry Obozowej, a następnie będziesz informowany o niezbędnych dokumentach i rzeczach, które będziesz musiał/a dostarczyć przed rozpoczęciem lata.
 
Krok 2 --> Po dostarczeniu niezbędnych dokumentów przyjeżdżasz do nas na ośrodek Word of Life na którym 1 tydzień spędzimy na szkoleniach i dobrej zabawie z samą Kadrą Obozową! 
 
Czekamy na twoje zgłoszenie. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami  pod numerem 669-752-892 lub na adres email: wolpolska@gmail.com.

Lato, którego nigdy nie zapomnisz zaczyna się TUTAJ:

Jesteś rodzicem? 

Kliknij tutaj!

 • Tak. Wyjątki opierają się na szczególnych okolicznościach i muszą zatwierdzone przez koordynatora Kadry Obozowej i dyrektora obozu przed przyjęciem do załogi Kadry Obozowej. Wykwalifikowane pielęgniarki oraz ratownicy medyczni również stanowią wyjątek i mogą służyć podczas konkretnego obozu.

 • Musisz mieć co najmniej 15 lat. 

 • To zależy od stanowiska twojej służby i godzin pracy. Zazwyczaj masz czas  i obowiązek aby być na większości spotkań porannych i wieczornych oraz czas wolny w którym możesz, ale nie musisz dołączać do gier i zabaw organizowanych dla obozowiczów. 

  • Oczekujemy, że każda osoba z Kadry Obozowej będzie codziennie spędzała poranny osobisty czas z Bogiem. Żeby to ułatwić to w grafiku dla każdej grup będzie konkretny czas i miejsce spotkania.

  • Word of Life angażuje się w duchowy rozwój każdej osoby z Kadry Obozowej m.in w bezpośrednim procesie uczniostwa.

 • Nieletni mogą opuścić ośrodek tylko z osobą pełnoletnią, a każda osoba z Kadry Obozowej powinna poinformować o opuszczaniu terenu obozu.

 • Tak, każdemu wolontariuszowi przysługuje jeden dzień wolny w tygodniu.

 • Tak, przy czym zapewniamy transport tylko ze stacji PKP Zgierz. Odbierzemy Cię po odpowiednio wczesnym (minimum 1 dzień przed)  poinformowaniu o godzinie przyjazdu.

 • Pokoje dla wolontariuszy są wieloosobowe, najczęściej od 6-12 osobowe.

bottom of page